46

Monoton İlişkiden Sıyrılıp Daha Renkli Bir İlişki Yaşamak İsteyen Çiftlere Tavsiyeler!

 

Monoton İlişkiden Sıyrılıp Daha Renkli Bir İlişki Yaşamak İsteyen Çiftlere Tavsiyeler!

Biliyor musunuz, aslında aşkı öldüren şey kesinlikle evlilik değil. Bu klişe söze kesinlikle katılmıyorum. Bana göre aşkı öldüren şey, bireylerin monoton bir yaşam sürmesi.Hayatını işine gücüne adayan insanlar, rutinin dışına çıkmakta güçlük çekiyor. Elbette işimiz önemli bir faktör fakat siz daha önemlisiniz bunu unutmayın. Kendinize ve ilişkinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Eşinizle kamp yapın

Monoton bir ilişki yaşamaktan sıkıldıysanız bu fikri değerlendirin. Eşinizle baş başa, ya da sevdiklerinizle birlikte kamp yapın. Doğa yürüyüşü ruhunuza iyi gelecek ve dinlendirecektir.

En sevdiklerinizle birlikte her hafta bir aktivite düzenleyin

 

Sizi mutlu hissettiren, iyi gelen insanlar muhakkak vardır etrafınızda. Ailecek hep birlikte her hafta bir gün organizasyon düzenleyin. Denize gidin, pikniğe gidin, maç izlemeye gidin, şehir turuna çıkın, bisiklet sürün, yeter ki içinizdeki yaşama hevesini kaybetmeyin.

İki beden tek vücut olacak danslar öğrenin

Bana soracak olursanız kesinlikle salsa derim. Eşinizle salsa dansı yapmak oldukça zevkli ve eğlenceli olabilir. Aranızdaki fiziksel bağı güçlendirmek ve çekimi yükseltmek için de oldukça etkilidir.

Su altı dünyasını keşfedin

Tüple suya dalmaya ne dersiniz? ya da şnorkel de olabilir. Eşinizle veya aile dostlarınızla bu mükemmel keyfi yaşayın. Bu heyecanı yaşadıktan sonra bir daha bırakamayacaksınız ve hobileriniz arasına ekleyeceksiniz.

Aynı kitapları okuyun

Konuşacak yeni konular arıyorsanız işte size bir tavsiye, aynı kitabı okuyun. Daha sonra üzerine konuşabileceğiniz yeni bir konu açabilir ve tatlı bir dille tartışabilirsiniz.

Beraber yemek yapın

Yemek yapmayı sadece kadınların üstüne yıkmak doğru olmaz. Birlikte yemek yapmak, aşkınızın ruhunu besler. Beraber bilmediğiniz bir yemeği yapmaya çalışın, bunun yanında eğlenmeyi de ihmal etmeyin.

Birlikte spor yapın

Hem eğlenebilmek, hem sağlıklı bir yaşamın temelini atmak adına bu aktiviteyi kesinlikle yapmalısınız. Birlikte yüzmeye gidebilir, koşu yapabilir, ya da bir fitness salonuna yazılabilirsiniz. Tavsiyem su sporları ile ilgilenmeniz olur ancak en çok hangisinden keyif alıyorsanız ona yönelin.

Farklı şehir ya da ülkelere seyahat edin

Farklı yörelere seyahat edin, bilmediğiniz yerlere gidin. Kültürel farkındalığınızı arttırmanın en etkili yollarından birisi de budur. Bunu yapmak için senelik tatilinizi beklemeyin, hafta sonu tatillerinizi bilmediğiniz şehirlere giderek değerlendirin.

Sevginizi Umudunuzu Hiç Yitirmeyin Daha Olmadı sesliek.com sesli chat sitemize gelin aile sıcaklığı ortamnında gerçek arkadaşlık sitesi hoş sohbetler dileriz.

116 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir