31

İnternette Sohbet Etmek

Sohbet ederek diğer insanları tanırız ve aynı şekilde kendimizi de tanıtmış oluruz. Hatta bazı insanlar sohbet etmeyi bir sanat olarak kabul eder, çünkü herkes verimli ve ilginç bir şekilde bu işi beceremeyebilir. Özellikle günümüzde, insanlar yüz yüze gerçekleşen sohbetlerde birtakım tıkanıklıklar yaşamaktadır. Sesli chat sitelerinde sohbet etmek bir bağımlılıktır. Sohbet ederken karşındaki insanı görmeden yada görüntülü sohbet ederken samimi içten davranırsın. sohbet sitelerinde yapılan sohbette yazılı ve sözlü olarak müzik eşliğinde ilk tanışma amaçlı olduğu için daha cazip geleceği kanatindeyim. Sohbet etmek insanların bir nebzede yalnızlığuını paylaşacak birini bulup ona içini dökmektir. sohbete benim görüşüm öncelikle çocukluğumuzdan başlanmalıdır. taki o gün sohbet ettiğin ana kadar yalansız gerçekçi acı yada tatlı ne yaşanmışssa anlatılmalıdır. sohbet esnasında karşı cinsle faklı yakınlaşmalarınız olabilir. elektirik alabilir onunla geleceğe yönelik hayaller kurup bu hayallerinizide gerçekleştirme imkanını sahib olabilirsiniz mesela.
İyi bir sohbeti oluşturan konular, sohbeti gerçekleştiren tüm tarafların dikkatini çeken konular olmalıdır. Tek amacı kendi düşüncesini kabul ettirmek olan ya da sadece kendi ilgilendiği konulardan bahseden insanlarla sohbet etmek oldukça sıkıcıdır. Gerçek bir iletişimde, iki tarafın da eşit derecede dinleme ve konuşma imkanı olmalıdır.

 

İnternet ortamında keyifli bir sohbet arıyorsanız sohbet sitesine kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bedava sohbet sitesi  http://www.sesliek.com 

40 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir